Ori Toz İçecek Kızılay Soda Uludağ Soda Sırma Soda KArali Çay Çaykur Çay Miston Çay Kurukahveci Mehmet Efendi Nildem Çay Pekşeker Nescafe Balküpü Şeker

Image

Nescafe Classic 200 Gr Kavanoz


  • Ürün Adı: Nescafe Classic 200 Gr Kavanoz
  • Ürün Kodu nesclskv200

Fiyat : 0,00 TL


Nescafe Classic 200 Gram Kavanoz

Nestle`nin hazır kahve ürünü NESCAFE Classic çözünebilir kahve cam kavanoz ile molanıza keyif katın. Robusta çekirdeklerinin yoğun kahve tadıyla molalarda bedeninizi ve zihninizi canlandırın. 2 ana kahve çekirdeği türü Arabica ve Robusta`dır. Arabica çekirdekleri toplam kahve üretiminin %65`ini, Robusta ise geri kalanını oluşturur.

Kahve çekirdeği, yaşamına kahve ağacındaki bir çiçek olarak başlar. Olgunlaştıkça kızaran kırmızı kahve meyveleri, toplanarak güneşte kurutulur ve kahve çekirdeği elde edilir.

Kavrulduğunda, her kahve çekirdeği yüzlerce farklı aroma salar ve NESCAFÉ Classic 200 gr kavanoz paket aroması bu yüzden bu kadar karmaşıktır. Her fincanla benzersiz bir deneyim sunmak için yalnızca itinayla seçilmiş kahve çekirdekleri kullanılır. Nescafe uzmanlığıyla, kavrulan ve öğütülen doğal kahve çekirdeklerinden sadece su kullanılarak kahvenin saf özü elde edilir ve fincanınıza dolu dolu kahve keyfi olarak taşır. 

1 tatlı kaşığı 200 gr kavanoz Nescafe Classic`i fincanınıza koyun ve üzerine kaynatılıp 1 dakika bekletilmiş sıcak suyu ekleyin, karıştırın. Arzu ederseniz Nestle Coffee-Mate ekleyebilirsiniz. İçtiğiniz her fincan Nescafe Classic 200 Gr Kavanoz kahve, sadece aromasının ve tadının keyfini çıkarmanızı sağlamakla kalmayıp bedeniniz için de besin değerli polifenoller sunar.

Nescafe Classic 200 gr kavanoz çözünebilir hazır kahve; kahve makineleri için uygun 200 gramlık cam kavanoz içinde ve doğal kahve çekirdeklerinden üretilmiş olup yoğun kahve aromasına sahiptir. Nescafe Classic çözünebilir kahve hiçbir katkı maddesi içermez. İşletmeler ve ofisleriniz için ekonomik pakette 200 gr Nescafe Classic Kavanoz caytoptancisi.com sitemizden uygun fiyat ile  müşterilerimize sunulmaktadır.

Koli İçi Adedi: 6 Paket

Bu ürün hakkında yorum yapılmadı
ilk yorumu siz yapın
Adınız :
Mail Adresiniz :
Mesajınız :