Ori Toz İçecek Kızılay Soda Uludağ Soda Sırma Soda KArali Çay Çaykur Çay Miston Çay Kurukahveci Mehmet Efendi Nildem Çay Pekşeker Nescafe Balküpü Şeker

Image

Nescafe Crema Latte


  • Ürün Adı: Nescafe Crema Latte
  • Ürün Kodu nesclatte

Fiyat : 0,00 TL


NESCAFE Crema Latte 24`lü Paket

NESCAFE Crema Latte Sütlü Köpüklü Kahve ile cafe keyfinizi evinize taşıyın. Kafelerde içtiğiniz Latte keyfini evinizde yaşayın. Yumuşak tadıyla kendinizi ödüllendirin. Bol sütlü, yumuşak kahve tadı.

NESCAFÉ Crema Latte tek içimlik 17 gr x 24`lü pakette. Kaliteli kahve çekirdekleri ve Nescafe latte deneyimi ile ortaya çıkan tek içimlik poşetler işletmeler ve ofislerde toplu tüketim için tercih edilen ürünlerdir. Nescafe Creme Latte sütlü köpüklü kahve hazırlanışı oldukça kolaydır. Her biri tek içimlik poşetleri bardağınıza boşalttıktan sonra üzerine sıcak su ekleyip karıştırmanız yeterli.

Hiçbir ilaveye ihtiyaç duymayacağınız Creme Latte çözünebilir kahve ile iş yerlerinizde, yolculuklarınızda, istediğiniz her yerde kahve keyfiniz devam edecek. Tek içimlik poşetler gıda ziyanını minimuma indirmenin çok etkili bir yoludur. NESCAFÉ Crema Latte tüketicisi yalnızca o anda ihtiyacı olduğu kadarını açıyor ve kullanılmayan gıda hijyenik olarak kapalı kalıyor. Tek içimlik poşetler tozlanma ve kirlenmeye karşı kullanışlıdır uzun süre muhafaza edilebilir.

Nescafé tek içimlik paket çözünebilir kahve bütün evlere ve işletmelere girerek hazır kahve içme alışkanlığını daha yaygın hale getirmiştir. Nescafé kahve kategorisini tam üç katına çıkarırken, saniyede tüketilen fincan sayısını 25 adetten 60 adete yükselten bir başarıya da imza attı. En çok satış yapanbeşinci markakonumuna yükselen Nescafé 3ü1 Arada Kahve, ülkemizde Doğu Anadolu, İç Anadolu ve Karadeniz gibi hazır kahve tüketiminin az olduğu bölgelerde de hazır kahve tüketiminde büyük artış sağladı. Türkiye, Nescafé 3ü1 Arada’nın satıldığı ülkeler arasında ciro anlamında dünyada altıncı büyük pazar haline geldi.

NESCAFÉ Crema Latte Kahveyi serin ve kuru bir ortamda muhafaza edilmelidir. Bu, ürünün kısa sürede bozulmasını önleyecek ve tazeliğini korumasında yardımcı olacaktır.

İçindekiler: Şeker, süt tozu (%18), glukoz şurubu, bitkisel yağ (hindistan cevizi), kıvam arttırıcı (akasya gamı), çözünebilir kahve, aroma vericiler (krema, süt), laktoz (süt ürünü), asitliği düzenleyici (dipotasyum fosfat), stabilizörler (sodyum polifosfat, trisodyum sitrat), tuz, süt yağı.

Koli İçi Adedi: 12 Adet

Bu ürün hakkında yorum yapılmadı
ilk yorumu siz yapın
Adınız :
Mail Adresiniz :
Mesajınız :