Ori Toz İçecek Kızılay Soda Uludağ Soda Sırma Soda KArali Çay Çaykur Çay Miston Çay Kurukahveci Mehmet Efendi Nildem Çay Pekşeker Nescafe Balküpü Şeker

Image

Nescafe Decaf Kafeinsiz Sticks Kahve


  • Ürün Adı: Nescafe Decaf Kafeinsiz Sticks Kahve
  • Ürün Kodu neskafstick

Fiyat : 0,00 TL


NESCAFE DECAF KAFEİNSİZ Sticks Kahve 280 Adet x 1,7gr

Zengin aroma, yumuşak içim ve eşsiz kahve tadını kafeinsiz tercih edenler için Nescafe Kafeinsiz Kahve çözünebilir kahve. %100 doğal kahve çekirdeklerinden üretilmiştir. Hiçbir katkı maddesi içermez. Nestle`nin hazır kahve ürünü Arabica kahve çekirdeklerini kavururken ortaya çıkan o taptaze kokuyu sizin için sakladık ve yumuşak kahve deneyimi için sizlere sunuyoruz. NESCAFÉ`sini kafeinsiz tercih edenler için.  2 ana kahve çekirdeği türü Arabica ve Robusta`dır. Arabica çekirdekleri toplam kahve üretiminin %65`ini, Robusta ise geri kalanını oluşturur.

İçinde çok az kafein olan bir kafeinsiz kahve arıyorsanız, NESCAFÉ nin kafeinsiz ürünlerinden başkasını aramayın. Kahvenin kafeinini almanın çok çeşitli yolları varsa da NESCAFÉ, tamamen NESCAFÉ ye özgü olan yumuşak tat ve aromayı korumak için doğal sulu bir kafein alma yöntemi kullanmaktadır. Bu, NESCAFÉ decaf kafeinsiz tek kullanımlık kahve ile kafeinli bir kahveden elde edeceğiniz aynı "kahve tadını" alacağınızdır.

1,7 gr Nescafe Kafeinsiz kahve gerçekten kafeinsiz mi, yoksa yalnızca kafeinin miktarını mı azaltıyor? Kafeinsiz kahve kafeinin çıkarılması işleminden geçmişse de kafeinsiz kahve aslında tamamen kafeinsiz değildir. Kafeinsiz etiketini taşıması için kahvenin 97% oranında kafeinsiz olma uluslararası standardını (AB standartları daha katıdır: 99,9%) tutturması yeterlidir. Arabica kahve çekirdeği, Robusta çekirdeğinin içeriği kafeinin yaklaşık yarısını içerir ve dolayısıyla kaliteli kafeinsiz kahve yapmaya daha uygundur. Arabica`nın doğal olarak çok düşük kafein düzeyleri olan ender türleri vardır. Ancak her durumda içtiğiniz her fincan kafeinsiz kahvede çok az bir miktar kafein olacaktır.

1 paket 1,7 gr Nescafe Decaf Kafeinsiz stick kahveyi fincanınıza koyun ve üzerine kaynatılıp 1 dakika bekletilmiş sıcak suyu ekleyin, karıştırın. Arzu ederseniz Nestle Coffee Mate ekleyebilirsiniz. İçtiğiniz her fincan Nescafe Decaf Kafeinsiz tek kullanım kahve, sadece aromasının ve tadının keyfini çıkarmanızı sağlamakla kalmayıp bedeniniz için de besin değerli polifenoller sunar.

Nescafe Decaf Kafeinsiz sticks kahve 280 adet 1,7 gr çözünebilir hazır kahve; İşletmeler ve ofisleriniz için kavanozda Nescafe Kafeinsiz Kahve fiyat uygunluğu ile caytoptancisi.com sitemizden müşterilerimize sunulmaktadır.

Bu ürün hakkında yorum yapılmadı
ilk yorumu siz yapın
Adınız :
Mail Adresiniz :
Mesajınız :