Ori Toz İçecek Kızılay Soda Uludağ Soda Sırma Soda KArali Çay Çaykur Çay Miston Çay Kurukahveci Mehmet Efendi Nildem Çay Pekşeker Nescafe Balküpü Şeker

Image

Nescafe Gold 2 Gr 50li Paket


  • Ürün Adı: Nescafe Gold 2 Gr 50li Paket
  • Ürün Kodu nesgo2x50

Fiyat : 0,00 TL


Nescafe Gold 2 Gr 50`li Paket

Nestle`nin tek kullanımlık stick hazır kahve ürünü NESCAFE Gold 2 gr çözünebilir kahve; Kokusunda davet var..  RArabica kahve çekirdeklerini kavururken ortaya çıkan o taptaze koku sizin için saklandı ve yumuşak kahve deneyimi için sizlere sunuldu. 2 ana kahve çekirdeği türü Arabica ve Robusta`dır. Arabica çekirdekleri toplam kahve üretiminin %65`ini, Robusta ise geri kalanını oluşturur.

Kahve çekirdeği, yaşamına kahve ağacındaki bir çiçek olarak başlar. Olgunlaştıkça kızaran kırmızı kahve meyveleri, toplanarak güneşte kurutulur ve kahve çekirdeği elde edilir. Zengin aroma, Nescafe Classic e göre yumuşak içim ve eşsiz kahve tadı. Nescafe Gold 2 Gr 50`li stick paket kahve günlük sıvı ihtiyacınıza keyifli bir şekilde katkıda bulunur.

Kavrulduğunda, her kahve çekirdeği yüzlerce farklı aroma salar ve NESCAFÉ Gold 2 gr x 50 adet aroması bu yüzden bu kadar karmaşıktır. Her fincanla benzersiz bir deneyim sunmak için yalnızca itinayla seçilmiş kahve çekirdekleri kullanılır. Nescafe uzmanlığıyla, kavrulan ve öğütülen doğal kahve çekirdeklerinden sadece su kullanılarak kahvenin saf özü elde edilir ve fincanınıza dolu dolu kahve keyfi olarak taşır.  Yoğunlaşma gerektiren işlere kalkışmadan önce bedeninizi ve kafanızı rahatlatmak için bir fincan NESCAFÉ kahve için.

Tek kullanımlık 2 gr stick paket Nescafe Gold`u fincanınıza koyun ve üzerine kaynatılıp 1 dakika bekletilmiş sıcak suyu ekleyin, karıştırın. Arzu ederseniz Nestle Coffee Mate ekleyebilirsiniz. İçtiğiniz her fincan Nescafe Gold 2 Gr stick kahve, sadece aromasının ve tadının keyfini çıkarmanızı sağlamakla kalmayıp bedeniniz için de besin değerli polifenoller sunar.

Nescafe Gold 2 gr çözünebilir hazır kahve; kirlenme ve tozlanmaya karşı dayanıklı paketleri ile uzun muhafazaya uygun 2 gramlık stickler halinde 50 adet ve doğal kahve çekirdeklerinden üretilmiş olup yoğun kahve aromasına sahiptir. Nescafe Gold çözünebilir kahve hiçbir katkı maddesi içermez. İşletmeler ve ofisleriniz için ekonomik pakette 2 gr x 50`li Nescafe Gold fiyat uygunluğu ile caytoptancisi.com sitemizden müşterilerimize sunulmaktadır.

Bu ürün hakkında yorum yapılmadı
ilk yorumu siz yapın
Adınız :
Mail Adresiniz :
Mesajınız :