Ori Toz İçecek Kızılay Soda Uludağ Soda Sırma Soda KArali Çay Çaykur Çay Miston Çay Kurukahveci Mehmet Efendi Nildem Çay Pekşeker Nescafe Balküpü Şeker

Image

Nescafe Gold Kafeinsiz 100 Gr


  • Ürün Adı: Nescafe Gold Kafeinsiz 100 Gr
  • Ürün Kodu neskaf100

Fiyat : 0,00 TL


Nescafe Gold Kafeinsiz Kavanoz 100 Gram

Zengin aroma, yumuşak içim ve eşsiz kahve tadını kafeinsiz tercih edenler için Nescafe Gold Kafeinsiz Kahve çözünebilir kahve. %100 doğal kahve çekirdeklerinden üretilmiştir. Hiçbir katkı maddesi içermez. Nestle`nin hazır kahve ürünü Arabica kahve çekirdeklerini kavururken ortaya çıkan o taptaze kokuyu sizin için sakladık ve yumuşak kahve deneyimi için sizlere sunuyoruz. NESCAFÉ`sini kafeinsiz tercih edenler için.  2 ana kahve çekirdeği türü Arabica ve Robusta`dır. Arabica çekirdekleri toplam kahve üretiminin %65`ini, Robusta ise geri kalanını oluşturur.

İçinde çok az kafein olan bir kafeinsiz kahve arıyorsanız, NESCAFÉ nin kafeinsiz ürünlerinden başkasını aramayın. Kahvenin kafeinini almanın çok çeşitli yolları varsa da NESCAFÉ, tamamen NESCAFÉ ye özgü olan yumuşak tat ve aromayı korumak için doğal sulu bir kafein alma yöntemi kullanmaktadır. Bu, NESCAFÉ Gold kafeinsiz kahve ile kafeinli bir kahveden elde edeceğiniz aynı "kahve tadını" alacağınızdır.

Nescafe Gold Kafeinsiz kahve gerçekten kafeinsiz mi, yoksa yalnızca kafeinin miktarını mı azaltıyor? Kafeinsiz kahve kafeinin çıkarılması işleminden geçmişse de kafeinsiz kahve aslında tamamen kafeinsiz değildir. Kafeinsiz etiketini taşıması için kahvenin 97% oranında kafeinsiz olma uluslararası standardını (AB standartları daha katıdır: 99,9%) tutturması yeterlidir. Arabica kahve çekirdeği, Robusta çekirdeğinin içeriği kafeinin yaklaşık yarısını içerir ve dolayısıyla kaliteli kafeinsiz kahve yapmaya daha uygundur. Arabica`nın doğal olarak çok düşük kafein düzeyleri olan ender türleri vardır. Ancak her durumda içtiğiniz her fincan kafeinsiz kahvede çok az bir miktar kafein olacaktır.

1 tatlı kaşığı 100 gr Nescafe Gold Kafeinsiz Kavanoz`dan fincanınıza koyun ve üzerine kaynatılıp 1 dakika bekletilmiş sıcak suyu ekleyin, karıştırın. Arzu ederseniz Nestle Coffee Mate ekleyebilirsiniz. İçtiğiniz her fincan Nescafe Gold Kafeinsiz 100 Gr kahve, sadece aromasının ve tadının keyfini çıkarmanızı sağlamakla kalmayıp bedeniniz için de besin değerli polifenoller sunar.

Nescafe Gold Kafeinsiz Kavanoz 100 gr çözünebilir hazır kahve; İşletmeler ve ofisleriniz için kavanozda Nescafe Gold Kafeinsiz fiyat uygunluğu ile caytoptancisi.com sitemizden müşterilerimize sunulmaktadır.

Koli İçi Adedi: 12 Paket

Bu ürün hakkında yorum yapılmadı
ilk yorumu siz yapın
Adınız :
Mail Adresiniz :
Mesajınız :