Ori Toz İçecek Kızılay Soda Uludağ Soda Sırma Soda KArali Çay Çaykur Çay Miston Çay Kurukahveci Mehmet Efendi Nildem Çay Pekşeker Nescafe Balküpü Şeker

Image

Nestle Coffee Mate 500 gr Ekopaket


  • Ürün Adı: Nestle Coffee Mate 500 gr Ekopaket
  • Ürün Kodu nescmate500

Fiyat : 0,00 TL


Nestle Coffee Mate 500 gr Ekopaket Kahve Kreması

Ofis ve iş yerlerinizde kahveleri yumuşatmak için süt yerine Nestle Coffee Mate kahve kreması kullanmak en pratik ve sağlıklı yoldur. Nestle`nin hazır kahve kreması NESCAFE çözünebilir kahvelerinde ve diğer marka kahvelerinizde güvenle kullanabileceginiz bir üründürPratik kullanımlı ve muhafazası kolay olan kahvenin en iyi arkadaşı Nestle Coffee Mate 500 gr Ekopaket kahve kullanımının yoğun olduğu işletmelerde süt tozu toplu tüketimine gramaj ve fiyat olarak uygundur.

Nestle Coffee Mate 500 gr Ekopaket kahvenizi yumuşatan, süt tadında krema. Yoğun kahve tadını yumuşatarak daha hafif bir kahve keyfi yaşamak isteyenlerin tercihi. Kahve kreması Nestle coffee-mate fiyatı uygun olarak caytoptancisi.com sanal mağazamızdan sipariş verebilirsiniz. Günün her saati tüketebileceğiniz Nestle Coffee-Mate ürünü 500 gr`lık özel ambalajlarında beğeninize sunulmaktadır. Serin -ve kuru yerde, kokudan ve direkt ışıktan uzakta muhafaza ediniz.

Nestlé uzmanlığıyla kahve için özel olarak geliştirilen, bitkisel içerikli bir karışım olan Nestle Coffee-Mate 500 gr Ekopaket, dünyada ve Türkiye`de en çok tercih edilen kahve kremasıdır. Formuna dikkat edenler için light alternatifi de bulunan Coffee-Mate süt tozu, kahvenizin tadını ve kendine has kokusunu bozmadan yumuşak içim keyfi yaratır.

Koli İçi Adedi: 10 Paket

Bu ürün hakkında yorum yapılmadı
ilk yorumu siz yapın
Adınız :
Mail Adresiniz :
Mesajınız :