Ori Toz İçecek Kızılay Soda Uludağ Soda Sırma Soda KArali Çay Çaykur Çay Miston Çay Kurukahveci Mehmet Efendi Nildem Çay Pekşeker Nescafe Balküpü Şeker

Image

Nestle Salep 17 Gr


  • Ürün Adı: Nestle Salep 17 Gr
  • Ürün Kodu nesshlp

Fiyat : 0,00 TL


Nestle Salep 17 gr.  (17 gr. X 24 Adet) Nestle Salepli içecek tozu, Gerçek Salep Tadı...

Nestlé`nin ev dışı tüketim alanında farklı kanallardaki (restoran, kafe, eğitim, askeriye, hızlı yiyecek noktaları, otomatik içecek ve yiyecek makineleri operatörleri gibi) müşterilere özel sağlıklı ve lezzetli içecek çözümleri sunmaktadır.

Nestlé güvencesi ve kalitesiyle raflarda yerini alan Nestle Toz Salep 17 gramlık tek kullanımlık paket ise soğuk kış günlerinde içinizi ısıtacak. Ülkemizin geleneksel kış içeceği olan salep, soğuk günlerde vücudu sıcak tutan oldukça besleyici bir içecektir. Nestlé Salep’i tek içimlik paketleri sayesinde evinizin rahat ortamında hazırlamak çok kolay.

Sahlep satışı çokça olan pastane, börekçi, kafe benzeri işletmeler ve ofislerinizde hazır sütlü sahlep aromalı bu içecek tozuyla hazırlayacağınız toz sahlepler müşterileriniz ve çalışanlarınız tarafından çok beğenilecek

Nestlé Salep`i tek içimlik paketleri sayesinde evinizin rahat ortamında hazırlamak çok kolay. Tek yapılması gereken üstüne sıcak süt ekleyip karıştırmak. Yoğun kıvamlı ve enfes Nestlé Salep’i afiyetle içebilirsiniz. Serin, kuru ve kokusuz yerde saklayınız. Nestle Toz Salep daha yoğun lezzet için, servis öncesi tarçın ilave edebilirsiniz. Paket içinde 24 adet bulunmaktadır. Ürün 17 gr olup tek içimliktir.

Nestle Salep 20 gr. tek kullanımlık paketi ile özellikle kış günlerinde içinizi ısıtacak bir lezzet sunuyor. Bu besleyici içeceği bir bardak sıcak süt ile karıştırarak kolaylıkla hazırlayabilirsiniz. Yoğun kıvamlı bu içeceği kuru, kokusuz ve serin bir ortamda saklamanız önerilir. Hazırladığınız sıcak salebin üzerine tarçın serpebilir, bu sayede daha farklı bir lezzet yakalayabilirsiniz. Salebin ana maddesinin, birçok orkide türünün toprakaltı yumrularından elde edilmektedir ve aynı zamanda dondurma yapımında da kullanılır.

Boza kıvamından hafif akıcı durumda ise salep içmeye hazırdır. Nestle Salep 17 gr; işletmeler ve ofisleriniz için tekli paketlerde 24 adet olarak Nescafe toz sahlep toptan fiyat uygunluğu ile caytoptancisi.com sitemizden müşterilerimize sunulmaktadır. Nescafe salep tek içimlik poşetler gıda ziyanını minimuma indirmenin çok etkili bir yoludur. Nescafe tüketicisi yalnızca o anda ihtiyacı olduğu kadarını açıyor ve kullanılmayan gıda hijyenik olarak kapalı kalıyor. Tek içimlik poşetler tozlanma ve kirlenmeye karşı kullanışlıdır uzun süre muhafaza edilebilir. 

Koli İçi Adedi: 18

Bu ürün hakkında yorum yapılmadı
ilk yorumu siz yapın
Adınız :
Mail Adresiniz :
Mesajınız :