Ori Toz İçecek Kızılay Soda Uludağ Soda Sırma Soda KArali Çay Çaykur Çay Miston Çay Kurukahveci Mehmet Efendi Nildem Çay Pekşeker Nescafe Balküpü Şeker

Image

Nur Çay Filiz Çay 5000 Gr


  • Ürün Adı: Nur Çay Filiz Çay 5000 Gr
  • Ürün Kodu 00205000

Fiyat : 0,00 TL


Nur Çay Filiz Çay  Filiz Kutu 5000 gr.

Her saat keyifle içeceğiniz Filiz Çay, tüm NURÇAY ürünleri gibi %100 Rize çayı olup, hiçbir katkı maddesi içermeyen, tamamen doğal TÜRK ÇAY`ıdır. Özenle üretilip el değmeden paketlenen Filiz Çay; 5000 gram ambalaj seçeneği ile size sunulmuştur. Helal Gıda Sertifikası Helal sertifikalama, Müslüman tüketici için, kabul edilebilir gıdanın ve tüketilebilir ürünün üretilmesi için gereklidir. Bu husus dünyadaki 1.5 milyar Müslümanı ve de helal ürün yemeği tercih eden diğer milyonlarca insanı kapsamaktadır.

1993 yılına kadar dökme çay satan Nur Çay, 1993 yılında paketleme tesisi Büyük Çekmece Haramiderede Birlik San. Sitesinde kurularak faaliyetlere başlamıştır. Nurçay Markası ile değişik harman özelliklerine sahip 10 marka sahibi olan şirket 2005 yılında kapasitesini günlük 350-400 tona çıkarmıştır. Değişen dünya düzeninde yerini sağlamlaştırmak, ülke içi ve ülke dışı pazar payını arttırmak hedefi olmuştur. Nurçay`ın kalite anlayışı tüketiciye kadar uzanan zincir halkalarına kalite yönetimi çerçevesinde bütünleştirmek ve oluşan bu sistemin sürekli olarak kendini geliştirmesini sağlamaktır.

İşletme ve ofis çay ihtiyaçlarınız için caytoptancisi.com toptan çay fiyatlarında en uygun çözümleri size sunmaktadır. Nurçay Filiz Çay 5 kilo paketi ile çay saatleriniz daha keyifli.

Bu ürün hakkında yorum yapılmadı
ilk yorumu siz yapın
Adınız :
Mail Adresiniz :
Mesajınız :