Ori Toz İçecek Kızılay Soda Uludağ Soda Sırma Soda KArali Çay Çaykur Çay Miston Çay Kurukahveci Mehmet Efendi Nildem Çay Pekşeker Nescafe Balküpü Şeker

Image

Nurçay Demlik Poşet 3000 g


  • Ürün Adı: Nurçay Demlik Poşet 3000 g
  • Ürün Kodu nur0001

Fiyat : 0,00 TL


Nurçay Demlik Poşet 3000 g
 
Nurçay Süzen Poşet 30 gr poşetler halinde 100 adet demlik poşeti içerir. Nurçay demlik poşet süzen çayı, 4 su bardağına 30 gramlık demlik poşet atıp, 20 dakika demlenmeye bırakın ve daha kısa sürede demi bozmayın. 30 dakika içiresinde nurçay`ın tüketilmesi tavsiye dilir. Demlendikten sonra süzen poşeti demliğin içinden alabilirsiniz. Nurçay ile çay saatleriniz artık daha keyifli.
 
Her zaman diliminde keyifle içeceğiniz demlik poşet siyah çay, diğer tüm NURÇAY ürünleri gibi % 100 Rize çayıdır ve hiçbir katkı maddesi içermeyen tamamen doğal Türk çayından imal edilmiştir. Özenle üretilip el değmeden paketlenen Nur çay 3 kg ambalajı ile tüketiciye sunulmaktadır. Nur çay ürünleri Müslüman tüketici için, kabul edilebilir gıdanın ve tüketilebilir ürünün üretilmesi için gerekli Helal Sertifikalamaya sahiptir.
 
Nurçay, 87 senesinde günlük 60 ton yaş çay işlemeye başlamış ve kısa sürede kapasite artırılımı çalışmalarına hız vermiştir. 1993 yılına kadar dökme çay satan firma aynı yıl paketleme tesisini kurarak faaliyetlere başlamıştır. Nurçay  değişik harman özelliklerine sahip ürünleri tüketiciye sunmaktadır. Ülke içi ve ülke dışı pazar payımızı arttırma  hedefinde olan firma, sürekli eğitim ile kaliteye daha kolay ulaşmak, teknolojiden faydalanmak, yeni ürünler ortaya çıkarmak arzusunda çay sevenlere hizmetine devam etmektedir.
 
İşletme ve ofis çay ihtiyaçlarınız için caytoptancisi.com toptan çay fiyatlarında en uygun çözümleri size sunmaktadır. Nurçay Demlik Poşet Çay 3 kilo paketi ile çay saatleriniz daha keyifli.
 
 

Bu ürün hakkında yorum yapılmadı
ilk yorumu siz yapın
Adınız :
Mail Adresiniz :
Mesajınız :