Ori Toz İçecek Kızılay Soda Uludağ Soda Sırma Soda KArali Çay Çaykur Çay Miston Çay Kurukahveci Mehmet Efendi Nildem Çay Pekşeker Nescafe Balküpü Şeker

Image

Ofçaysan Çamlıca Filizi 1000 g


  • Ürün Adı: Ofçaysan Çamlıca Filizi 1000 g
  • Ürün Kodu 026011000

Fiyat : 0,00 TL


Ofçaysan Çamlıca Filizi 1000 g
 
Her yudumda doğallık, her demlikte taze bir başlangıç. Ofçay çamlıca filizi Karadeniz bölgesinin Of Çamlı ve Solaklı, İyidere, Pazar, Arhavi, Fındıklı yörelerinin 1. sınıf çaylarından özenle seçilip harmanlanmıştır. Çay profesyonellerine 1. sınıf çay lezzeti, gelenekselleşen bir çay alışkanlığı sunulmakta. Ofçaysan Çamlıca Filizi yoğun aroması ve buruk tadıyla çay keyfine keyif katan bir alışkanlık. En kaliteli çay yapraklarını emekle, özenle işleyen Ofçay`ın gerçek çay severlere sunduğu eşsiz bir lezzet klasiği çamlıca filizi siyah dökme çay.
 
Ofçay firma olarak 1985 yılında çay tekelinin kaldırılmasıyla birlikte, 85 kişilik bir ekiple çay paketleme ve pazarlama amacıyla faaliyetlerine başlamıştır. Günümüz itibari ile 6 üretim, 2 çay paketleme ve bir şeker paketleme tesisi olan firma yıllık 17500 ton siyah çay üretim kapasitesiyle çay sektörünün lider kuruluşlarından biridir. Of Çayın dökme çay üretimi ile başlayan yatırımları, 93 senesinde demlikpşet çay ve bardak poşet çay, 2001 senesinde bitki ve meyve çayları, 2004 senesinde ise şeker üretimiyle büyüyerek devam etmektedir. 
 
Firmanın Düzce Şeker Fabrikası ve Arsin Paketleme Fabrikalarında gelişmiş teknolojiye sahip laboratuvarları düzenli kalite ve tat kontrolleriyle yüksek standartlarda ürünler için çalışmalarını sürdürmektedir.
 
Ofçay tüketicisine; "Çayımızla hayata renk, sıcaklık, çeşni katmak." misyonu ve "Her demliğe, en iyi çayı koymak, koydurmak." vizyonu ile hizmet vermektedir.
 
Ofçay 1 kg fiyat avantajı ile aldığınız çayınızı, kokusuz ve rutubetsiz bir ortamda muhafaza ediniz. Ofçay toptan fiyatları ile satılan Ofçay Çamlıca Filizi caytoptancisi.com sitemizden sizlere sunulmaktadır.

Bu ürün hakkında yorum yapılmadı
ilk yorumu siz yapın
Adınız :
Mail Adresiniz :
Mesajınız :