Ori Toz İçecek Kızılay Soda Uludağ Soda Sırma Soda KArali Çay Çaykur Çay Miston Çay Kurukahveci Mehmet Efendi Nildem Çay Pekşeker Nescafe Balküpü Şeker

Image

Ori Narlı Konsantre İçecek


  • Ürün Adı: Ori Narlı Konsantre İçecek
  • Ürün Kodu orinarkons

Fiyat : 490,00 TL


Ori Narlı Konsantre İçecek

Nar Meyve Konsantresi. Ori nar aromalı meyva suyu şurubu, meyve suyu soğutma makinalarında kullanıma uygun olarak hazırlanmıştır. Narlı içecek konsantre şurup şeklindedir. Soğuk olarak her türlü makinada kullanmaya uygundur. Konsantre içecekler doğal meyva suyu karışımıdır.

ORİ (Yavuz Gıda) Türkiyenin önde gelen Meyve Aromalı, Sütlü ve Kahve Grubu Toz içecek imalatçı ve ihracatçılarındandır. Planlama Aşamasından sofranıza geldiği tüm aşamalara kadar son derece hijyenik koşullardan geçer. Ori Konsantre İçecek geçmişten bugüne dek kalite standartlarını her zaman yüksek tutarak kurumsal ilkeler ve firma prensipleri çerçevesinde daima yenilikçi ve dinamik yapısını korumuştur.

Ori meyveli şurup ürünlerinde domuz yağı ve katkıları yoktur. Ori Narlı Konsantre İçecek, Türk Gıda kodeksine uygun olarak üretilmiştir. 

İşletmeler için konsantre içecek makinalarına uygun konsantre meyve şurubu toptan fiyat uygunluğu ile caytoptancisi.com sitemizde.

Ori Konsantre İçecek Nar
Gramaj: 6000 gr
Ürün Türü: 1+9 Konsantre
Ambalaj Türü: Plastik Bidon
Koli Adedi: 4
Koli Ebadı: 360x285x260
Brüt Ağırlık: 25,30 Kg

Bu ürün hakkında yorum yapılmadı
ilk yorumu siz yapın
Adınız :
Mail Adresiniz :
Mesajınız :