Ori Toz İçecek Kızılay Soda Uludağ Soda Sırma Soda KArali Çay Çaykur Çay Miston Çay Kurukahveci Mehmet Efendi Nildem Çay Pekşeker Nescafe Balküpü Şeker

Image

Ori Soğuk Toz İçecek Portakal


  • Ürün Adı: Ori Soğuk Toz İçecek Portakal
  • Ürün Kodu orisgktick

Fiyat : 19,90 TL


Ori Soğuk Toz İçecek Portakal

Soğuk içecek tozu, Ori Portakallı İçecek Tozu; Doğala en yakın aromalı içecekler. Portakal aroması kullanılarak ürettilen ori Portakal aromalı toz içeceği el değmeden paketlenmiş, yoğun aroması ve ekonomik özelliği ile vazgeçilmez sıcak içecek tozu.

Yavuz Gıda 2002 yılında kurulduğu zamanlarda sadece sıcak olarak tüketilen aromalı toz içecek üretimi yapılmaktaydı. Daha sonrasında ürün yelpazesini sürekli geliştirerek günümüze kadar gelmiştir. Ori Toz İçecek geçmişten bugüne dek kalite standartlarını her zaman yüksek tutarak  kurumsal ilkeler ve firma prensipleri çerçevesinde daima yenilikçi ve dinamik yapısını korumuştur.

Ori Toz İçecek ürünlerinde domuz yağı ve katkıları yoktur. Ori Portakallı Soğuk İçecek Tozu hijyenik ortamlarda, el değmeden üretilmektedir. Üretimin her aşamasında hijyenin ön planda tutulduğu tesislerde meyva aromalı soğuk içecek tozu üretimine personel ve teknolojiye yaptığı yatırımlarla devam etmektedir. Ori Soğuk Toz İçecek Portakal, Türk Gıda kodeksine uygun olarak üretilmiştir. 

İşletmeler için soğuk içecek tozu toptan fiyat uygunluğu ile caytoptancisi.com sitemizde Ori Portakal Aromalı Soğuk İçecek Tozu.

Ori Portakal Aromalı Soğuk Toz İçecek
Gramaj: 450
Ürün Türü: Toz
Ambalaj Türü: Poşet
Koli Adedi: 24
Koli Ebadı: 405x280x160
Brüt Ağırlık: 11,30 Kg

Bu ürün hakkında yorum yapılmadı
ilk yorumu siz yapın
Adınız :
Mail Adresiniz :
Mesajınız :