Ori Toz İçecek Kızılay Soda Uludağ Soda Sırma Soda KArali Çay Çaykur Çay Miston Çay Kurukahveci Mehmet Efendi Nildem Çay Pekşeker Nescafe Balküpü Şeker

Image

Ori Sütlü Sıcak Çikolata


  • Ürün Adı: Ori Sütlü Sıcak Çikolata
  • Ürün Kodu oriçklt

Fiyat : 39,00 TL


Ori Sütlü Sıcak Çikolata

Sıcak içecek tozu, Ori Sütlü Çikolata İçecek Tozu; Doğala en yakın sütlü sıcak toz içecekler. Çikolata kullanılarak ürettilen ori sütlü sıcak çikolata el değmeden paketlenmiş, yoğun aroması ve ekonomik özelliği ile vazgeçilmez sıcak içecek tozu.

Yavuz Gıda 2002 yılında kurulduğu zamanlarda sadece sıcak olarak tüketilen aromalı toz içecek üretimi yapılmaktaydı. Daha sonrasında ürün yelpazesini sürekli geliştirerek günümüze kadar gelmiştir. Ori Toz İçecek geçmişten bugüne dek kalite standartlarını her zaman yüksek tutarak  kurumsal ilkeler ve firma prensipleri çerçevesinde daima yenilikçi ve dinamik yapısını korumuştur.

Ori Toz İçecek ürünlerinde domuz yağı ve katkıları yoktur. Ori Sütlü Sıcak Çikolata hijyenik ortamlarda, el değmeden üretilmektedir. Üretimin her aşamasında hijyenin ön planda tutulduğu tesislerde sıcak içecek tozu üretimine personel ve teknolojiye yaptığı yatırımlarla devam etmektedir. Ori Toz İçecek Sütlü Sıcak Çikolata, Türk Gıda kodeksine uygun olarak ve ekonomik pakette üretilmiştir. 

İşletmeler için sıcak içecek tozu toptan fiyat uygunluğu ile caytoptancisi.com sitemizde Ori Sütlü Sıcak Çikolata.

Ori Sütlü Sıcak Çikolata
Gramaj: 250
Ürün Türü: Toz
Ambalaj Türü: Poşet
Koli Adedi: 24
Koli Ebadı: 380x215x142
Brüt Ağırlık: 6,30 Kg

Bu ürün hakkında yorum yapılmadı
ilk yorumu siz yapın
Adınız :
Mail Adresiniz :
Mesajınız :