Ori Toz İçecek Kızılay Soda Uludağ Soda Sırma Soda KArali Çay Çaykur Çay Miston Çay Kurukahveci Mehmet Efendi Nildem Çay Pekşeker Nescafe Balküpü Şeker

Image

Ori Toz İçecek Sütlü Kakao


  • Ürün Adı: Ori Toz İçecek Sütlü Kakao
  • Ürün Kodu oristkako

Fiyat : 20,95 TL


Ori Toz İçecek Sütlü Kakao

Sıcak içecek tozu, Ori Sütlü Kakaolu İçecek Tozu; Doğala en yakın sütlü sıcak toz içecekler. Kakao kullanılarak ürettilen ori sütlü kakao aromalı toz içeceği el değmeden paketlenmiş, yoğun aroması ve ekonomik özelliği ile vazgeçilmez sıcak içecek tozu.

Yavuz Gıda 2002 yılında kurulduğu zamanlarda sadece sıcak olarak tüketilen aromalı toz içecek üretimi yapılmaktaydı. Daha sonrasında ürün yelpazesini sürekli geliştirerek günümüze kadar gelmiştir. Ori Toz İçecek geçmişten bugüne dek kalite standartlarını her zaman yüksek tutarak  kurumsal ilkeler ve firma prensipleri çerçevesinde daima yenilikçi ve dinamik yapısını korumuştur.

Ori Toz İçecek ürünlerinde domuz yağı ve katkıları yoktur. Ori Sütlü Kakaolu İçecek Tozu hijyenik ortamlarda, el değmeden üretilmektedir. Üretimin her aşamasında hijyenin ön planda tutulduğu tesislerde meyva aromalı sıcak içecek tozu üretimine personel ve teknolojiye yaptığı yatırımlarla devam etmektedir. Ori Toz İçecek Sütlü Kakao, Türk Gıda kodeksine uygun olarak üretilmiştir. 

İşletmeler için sıcak içecek tozu toptan fiyat uygunluğu ile caytoptancisi.com sitemizde Ori Kakaolu İçecek Tozu.

Ori Sütlü Kakaolu Toz İçecek
Gramaj: 250
Ürün Türü: Toz
Ambalaj Türü: Poşet
Koli Adedi: 24
Koli Ebadı: 380x215x142
Brüt Ağırlık: 6,30 Kg

Bu ürün hakkında yorum yapılmadı
ilk yorumu siz yapın
Adınız :
Mail Adresiniz :
Mesajınız :