Ori Toz İçecek Kızılay Soda Uludağ Soda Sırma Soda KArali Çay Çaykur Çay Miston Çay Kurukahveci Mehmet Efendi Nildem Çay Pekşeker Nescafe Balküpü Şeker

Image

Paşabahçe Çay Bardağı 42011 12li


  • Ürün Adı: Paşabahçe Çay Bardağı 42011 12li
  • Ürün Kodu pşb42011-12

Fiyat : 0,00 TL


Paşabahçe Çay Bardağı 85 cc 42011 12`li Paket

Ülkemizin en büyük cam ev eşyası üreticisi olan Paşabahçe, Avrupa’da en büyük 2, dünyada en büyük 3 üreticiden birisidir. 1935`ten bugüne, çay bardağı denildiğinde akla Paşabahçe çay bardağı takımları gelir. Çaya şeklini biz verdik... Paşabahçeninnin ikram sektörü profesyonellerine özel ürün gamından Paşabahçe Çay Bardağı 42011 cam ev eşyasında olduğu gibi, otel, restoran, bar ve ikram sektörü için de özelleştirilmiş ürünlerle karşınızda.

Kuruluşundan bu yana geçen 80 yılda gerek Türkiye’de gerekse dünyada yapmış olduğu yatırımlarla sürekli gelişen ve büyüyen bir şirket olan Paşabahçe Cam sahip olduğu ana markaları, alt markaları ve onlarca farklı lisans ile yurt içinde ve yurtdışında, seçkin perakende mağazalarından süper/hipermarket zincirlerine, dünya çapında restoran ve otel zincirlerinden, tedarik sağlamaktadır.

Paşabahçe Çay Bardağı  sunmakta olduğu kalite seviyesi, cam ev eşyası alanında edindiği yılların deneyimi ve sürekli araştırmanın bir sonucudur. Cam sağlıklı bir malzemedir ve yıllar içinde defalarca yıkanmasına karşın bu özelliğini korur, bakteri ve mikrop üremesine olanak vermez.

12`li pakette Paşabahçe çay bardağı ofislerde, işletmelerde, cafe ve kahveci çay bardağı olarak tercih edilen ürün özellikle ikram sektörünün ihtiyaçlarını karşılamak için hazırlanmış olup, mükemmel denge için iyi oranlanmış ürünlerdir. Çeşitli ihtiyaç için düşünülmüş doğru ve tam seri ürünler, yeni moda akımları yansıtan estetik tasarımlar ve fonksiyonel ve çağdaş ürünler Paşabahçe çay bardağı takımları.

Yoğun çalışma saatleri arasında çay keyfi yapmanın verdiği tazelenme ve haz önemli bir motivasyondur. Rahatlamanıza ve enerji depolamanıza yardımcı olan çay molalarınızı Paşabahçe 42011 Çay Bardağı ile çayı en lezzetli şekilde içmenizi sağlar. Kaliteleri sayesinde çok uzun süre kullanabileceğiniz çay bardağı takımları ucuz toptan fiyat ile caytoptancisi.com sitemizden sizlere sunulmaktadır. Paşabahçe Çay Bardağı 42011 6lı Paket ürüne gözatın

Paşabahçe çay bardağı Kandilli

Hacim: 85 cc 
Yükseklik: 76 mm.
Ağız Çapı: 51 mm.
Taban Çapı: 36 mm.
Max Genişlik: 51 mm.
Dış Ambalaj Tipi: Box/12

Bu ürün hakkında yorum yapılmadı
ilk yorumu siz yapın
Adınız :
Mail Adresiniz :
Mesajınız :