Ori Toz İçecek Kızılay Soda Uludağ Soda Sırma Soda KArali Çay Çaykur Çay Miston Çay Kurukahveci Mehmet Efendi Nildem Çay Pekşeker Nescafe Balküpü Şeker

Image

Paşabahçe Çay Tabağı


  • Ürün Adı: Paşabahçe Çay Tabağı
  • Ürün Kodu pşbçytb-6

Fiyat : 0,00 TL


Paşabahçe Aida Çay Tabağı 6`lı Paket 54251

Ülkemizin en büyük cam ev eşyası üreticisi olan Paşabahçe, Avrupa’da en büyük 2, dünyada en büyük 3 üreticiden birisidir. 1935`ten bugüne, çay bardağı denildiğinde akla Paşabahçe çay bardağı paşabahçe çay tabakları takımları gelir. Çaya şeklini biz verdik. Paşabahçenin ikram sektörü profesyonellerine özel ürün gamından Paşabahçe Çay Tabağı cam ev eşyasında olduğu gibi, otel, restoran, bar ve ikram sektörü için de özelleştirilmiş ürünlerle karşınızda.

Kuruluşundan bu yana geçen 80 yılda gerek Türkiye’de gerekse dünyada yapmış olduğu yatırımlarla sürekli gelişen ve büyüyen bir şirket olan Paşabahçe Cam sahip olduğu ana markaları, alt markaları ve onlarca farklı lisans ile yurt içinde ve yurtdışında, seçkin perakende mağazalarından süper/hipermarket zincirlerine, dünya çapında restoran ve otel zincirlerinden, tedarik sağlamaktadır.

Paşabahçe Aida Çay Tabağı kalitesi sayesinde çok uzun süre kullanabileceğiniz ucuz toptan fiyat ile caytoptancisi.com sitemizden sizlere sunulmaktadır.

Bu ürün hakkında yorum yapılmadı
ilk yorumu siz yapın
Adınız :
Mail Adresiniz :
Mesajınız :