Ori Toz İçecek Kızılay Soda Uludağ Soda Sırma Soda KArali Çay Çaykur Çay Miston Çay Kurukahveci Mehmet Efendi Nildem Çay Pekşeker Nescafe Balküpü Şeker

Image

Pekşeker 360lı Küp Şeker


  • Ürün Adı: Pekşeker 360lı Küp Şeker
  • Ürün Kodu pkşkr360

Fiyat : 0,00 TL


Pekşeker 1 Kg 360`lı Küp Şeker

Pekşeker 360`lı Küp Şeker, Marmaraçay`ın sahibi olduğu modern tesislerde üretilmektedir. Marmaraçay; Çaykur`un Marmara Bölgesi bayilerinin ortaklığı ile kurulmuş, Çaykur`u ve ürünlerini desteklemek adına her türlü pazarlama faaliyetlerini yapan bir reklam ve tanıtım şirketidir.

Pekşeker küp şeker, Türk Gıda Kodeksi`ne uygun ve hijyenik ortamda imal edilmektedir. Pekşeker, uluslararası kalite güvence standartlarının günümüzdeki en üst seviyesi olan, ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi belgesiyle belgelendirilmiş ilk ve tek şeker markasıdır.

Pekşeker 360`lı Küp Şeker 1 Kg. çok çabuk erir, yağlanmaz ve köpük yapmaz, Çünkü; Pekşeker üretimde şekerin buharla kurutulduğu chambon teknolojisi (buharla kurutma) kullanılmaktadır. Sadece, üretimde buhar ile kurutulan küp şekerler çabuk erir, köpük ve yağ yapmaz. Pekşeker, küp şeker üretiminde asla hiçbir katkı maddesi kullanılmamakta  ve %100 doğal şeker pancarından üretilmektedir.

360 adet küp şeker 1 kiloluk pakette adıyla, tadıyla, her şeyiyle sahasında sadece kendinle yarışan Pekşeker işletme ve ev kullanımları için caytoptancisi.com sitesi üzerinden toptan fiyatı ile sizlere sunulmaktadır.

Pekşeker küp şeker üretiminde kaliteli içme suyunun dışında hiçbir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Küp şeker üretiminde kaliteyi belirleyen en büyük etkenlerden biri de kullanılan suyun berraklığı ve kalitesidir. Pekşeker üretiminde kullanılan su (mikroplardan arındırılmış ) ultra viyole edilmiştir.

Pekşeker 360`lı Küp Şeker 360 Adet küp şeker 1 Kg. 

Koli Adedi: 20 Adet

Bu ürün hakkında yorum yapılmadı
ilk yorumu siz yapın
Adınız :
Mail Adresiniz :
Mesajınız :