Ori Toz İçecek Kızılay Soda Uludağ Soda Sırma Soda KArali Çay Çaykur Çay Miston Çay Kurukahveci Mehmet Efendi Nildem Çay Pekşeker Nescafe Balküpü Şeker

Image

Pekşeker Dökme Küp Şeker


  • Ürün Adı: Pekşeker Dökme Küp Şeker
  • Ürün Kodu pkşkrdk5

Fiyat : 0,00 TL


Pekşeker Dökme Küp Şeker 5 Kg

Pekşeker 5000 gram Dökme Küp Şeker, Marmaraçay`ın sahibi olduğu modern tesislerde üretilmektedir. Marmaraçay; Çaykur`un Marmara Bölgesi bayilerinin ortaklığı ile kurulmuş, Çaykur`u ve ürünlerini desteklemek adına her türlü pazarlama faaliyetlerini yapan bir reklam ve tanıtım şirketidir.

Pekşeker dökme küp şeker, Türk Gıda Kodeksi`ne uygun ve hijyenik ortamda imal edilmektedir. Pekşeker, uluslararası kalite güvence standartlarının günümüzdeki en üst seviyesi olan, ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi belgesiyle belgelendirilmiş ilk ve tek şeker markasıdır. Özellikle sıcak içecek tüketiminin yoğun olduğu yerlerde, çay bahçelerinin, kafelerin ve restoranların tercihidir.

Pekşeker Dökme Küp Şeker 5 kiloluk toplu tüketime yönelik ekonomik pakette; çok çabuk erir, yağlanmaz ve köpük yapmaz. Hijyenik ortamlarda el değmeden paketlenir. Pekşeker üretimde şekerin buharla kurutulduğu chambon teknolojisi (buharla kurutma) kullanılmaktadır. Sadece, üretimde buhar ile kurutulan küp şekerler çabuk erir, köpük ve yağ yapmaz. Pekşeker, küp şeker üretiminde asla hiçbir katkı maddesi kullanılmamakta  ve %100 doğal şeker pancarından üretilmektedir. Ambalaj maliyeti düştüğü için fiyat avantajı sağlar. 

Pekşeker çiftli sargılı kesmeşeker adıyla, tadıyla, her şeyiyle sahasında sadece kendinle yarışan Pekşeker işletme ve ev kullanımları için caytoptancisi.com sitesi üzerinden toptan fiyatı ile sizlere sunulmaktadır. İçindeki adet sayısının fazla olması nedeni ile evdışı tüketim noktalarının tercihi. Kalabalık işletmelerde toplu tüketim için sağlıklı koşullarda muhafazaya ve kullanıma uygundur.  

Pekşeker küp şeker üretiminde kaliteli içme suyunun dışında hiçbir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Küp şeker üretiminde kaliteyi belirleyen en büyük etkenlerden biri de kullanılan suyun berraklığı ve kalitesidir. Pekşeker üretiminde kullanılan su (mikroplardan arındırılmış ) ultra viyole edilmiştir.

Koli Adedi: 1 Adet

Bu ürün hakkında yorum yapılmadı
ilk yorumu siz yapın
Adınız :
Mail Adresiniz :
Mesajınız :