Ori Toz İçecek Kızılay Soda Uludağ Soda Sırma Soda KArali Çay Çaykur Çay Miston Çay Kurukahveci Mehmet Efendi Nildem Çay Pekşeker Nescafe Balküpü Şeker

Image

Pekşeker Kristal Toz Şeker 1 Kg


  • Ürün Adı: Pekşeker Kristal Toz Şeker 1 Kg
  • Ürün Kodu pkşkrtz1pe

Fiyat : 0,00 TL


Pekşeker Kristal Şeker 1 Kg (Toz Şeker) P.E.

Pekşeker Kristal Şeker, Marmaraçay`ın sahibi olduğu modern tesislerde üretilmektedir. Marmaraçay; Çaykur`un Marmara Bölgesi bayilerinin ortaklığı ile kurulmuş, Çaykur`u ve ürünlerini desteklemek adına her türlü pazarlama faaliyetlerini yapan bir reklam ve tanıtım şirketidir.

Pekşeker kristal şeker, Türk Gıda Kodeksi`ne uygun ve hijyenik ortamda imal edilmektedir. Pekşeker, uluslararası kalite güvence standartlarının günümüzdeki en üst seviyesi olan, ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi belgesiyle belgelendirilmiş ilk ve tek şeker markasıdır.

Pekşeker Kristal Şeker müşteri memnuniyeti, yenilik ve kaliteyi ön planda tutan lider bir markanın ürünü olarak ofis, işyeri, işletmelerin ve imalathanelerin tercihidir. Pekşeker Kristal Şeker 1 Kg. çok çabuk erir, yağlanmaz ve köpük yapmaz. Pekşeker şeker kullanmak istediğiniz her yerde. Yemeklerde, tatlılarda, sıcak içeceklerde sağlıklı polietilen ambalajda pekşekeri kullanabilirsiniz.

1 kiloluk toz şeker pakette; adıyla, tadıyla, her şeyiyle sahasında sadece kendinle yarışan Pekşeker işletme ve ev kullanımları için caytoptancisi.com sitesi üzerinden toptan fiyatı ile sizlere sunulmaktadır.

Koli Adedi: 20 Adet

Bu ürün hakkında yorum yapılmadı
ilk yorumu siz yapın
Adınız :
Mail Adresiniz :
Mesajınız :