Ori Toz İçecek Kızılay Soda Uludağ Soda Sırma Soda KArali Çay Çaykur Çay Miston Çay Kurukahveci Mehmet Efendi Nildem Çay Pekşeker Nescafe Balküpü Şeker

Image

Pekşeker Tekli Sargılı Küp Şeker


  • Ürün Adı: Pekşeker Tekli Sargılı Küp Şeker
  • Ürün Kodu pkşkrtksrg750

Fiyat : 0,00 TL


Pekşeker Pörlize Tekli Sargı Küp Şeker 750 Gr

Pekşeker 750 gram Tekli Sargılı Küp Şeker, Marmaraçay`ın sahibi olduğu modern tesislerde üretilmektedir. Marmaraçay; Çaykur`un Marmara Bölgesi bayilerinin ortaklığı ile kurulmuş, Çaykur`u ve ürünlerini desteklemek adına her türlü pazarlama faaliyetlerini yapan bir reklam ve tanıtım şirketidir.

Pekşeker sargılı küp şeker, Türk Gıda Kodeksi`ne uygun ve hijyenik ortamda imal edilmektedir. Pekşeker, uluslararası kalite güvence standartlarının günümüzdeki en üst seviyesi olan, ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi belgesiyle belgelendirilmiş ilk ve tek şeker markasıdır.

Pekşeker Tekli Sargılı Küp Şeker 750 gram pakette; çok çabuk erir, yağlanmaz ve köpük yapmaz. Hijyenik ortamlarda el değmeden paketlenir. Pekşeker üretimde şekerin buharla kurutulduğu chambon teknolojisi (buharla kurutma) kullanılmaktadır. Sadece, üretimde buhar ile kurutulan küp şekerler çabuk erir, köpük ve yağ yapmaz. Pekşeker, küp şeker üretiminde asla hiçbir katkı maddesi kullanılmamakta  ve %100 doğal şeker pancarından üretilmektedir.

Pekşeker tekli sargılı kesmeşeker adıyla, tadıyla, her şeyiyle sahasında sadece kendinle yarışan Pekşeker işletme ve ev kullanımları için caytoptancisi.com sitesi üzerinden toptan fiyatı ile sizlere sunulmaktadır. İçindeki adet sayısının fazla olması nedeni ile evdışı tüketim noktalarının tercihi. Tek şeker tüketenlerin tercihi, sargılı yapısı ile kirlenmeye, tozlanmaya karşı korumalı ve uzun süreli muhafaza edilmeye uygundur. Kalabalık işletmelerde toplu tüketim için sağlıklı koşullarda muhafazaya ve kullanıma uygundur.  

Pekşeker küp şeker üretiminde kaliteli içme suyunun dışında hiçbir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Küp şeker üretiminde kaliteyi belirleyen en büyük etkenlerden biri de kullanılan suyun berraklığı ve kalitesidir. Pekşeker üretiminde kullanılan su (mikroplardan arındırılmış ) ultra viyole edilmiştir.

Koli Adedi: 16 Adet

Bu ürün hakkında yorum yapılmadı
ilk yorumu siz yapın
Adınız :
Mail Adresiniz :
Mesajınız :