Ori Toz İçecek Kızılay Soda Uludağ Soda Sırma Soda KArali Çay Çaykur Çay Miston Çay Kurukahveci Mehmet Efendi Nildem Çay Pekşeker Nescafe Balküpü Şeker

Image

Sereno 3ü1 Arada Kahve


  • Ürün Adı: Sereno 3ü1 Arada Kahve
  • Ürün Kodu sereno3ü1

Fiyat : 0,00 TL


Sereno 3ü1 Arada Kahve 1000 Gram

Şekerli beyazlatıcılı çözülebilir kahve. Kahve, şeker ve kremanın eşsiz uyumu. Toplu tüketim yerlerinde kullanıma uygundur.

Şenyüceler Gıda 1996 yılında İzmir‘de pazarlama ve dağıtım çalışmalarıyla faaliyete geçti. Firmanın portföyünde 50’yi aşkın ürünü ve tamamının ilgili denetçi kurumlardan alınmış sertifikaları bulunmakta ve geçen her yıl bu sayı artmaktadır. Alanında uzman kişilerle çalışan firmada, kalite, güven ve disiplinin ön planda olması şirketin kısa zamanda pazardaki yerini sağlamlaştırdı.Kahve ve kahve kreması gibi ürünlerde kendi ithalatına başlayıp ürün grubunu geliştiren firma , piyasa da bu ürünlerin kullanılacağı otomat makinelerinin sayıca ve teknolojik olarak yetersizliğini tespit ederek bu alanda çalışmaya başladı. Şenyüceler Gıda Firması SEREN, SERENO ve KAFEMATİK 7/24 tescilli markalı sıcak ve soğuk kullanılan toz içeceklerin yanında dökme instant Kahve ve kahve kreması ithal ederek ürün çeşitliliğini arttırdı.

Sereno 3ü1 Arada Kahveyi serin ve kuru bir ortamda muhafaza edilmelidir. Bu, kahvenin kısa sürede bozulmasını önleyecek ve tazeliğini korumasında yardımcı olacaktır.

Bu ürün hakkında yorum yapılmadı
ilk yorumu siz yapın
Adınız :
Mail Adresiniz :
Mesajınız :