Ori Toz İçecek Kızılay Soda Uludağ Soda Sırma Soda KArali Çay Çaykur Çay Miston Çay Kurukahveci Mehmet Efendi Nildem Çay Pekşeker Nescafe Balküpü Şeker

Image

Sereno Gold 100 Gr


  • Ürün Adı: Sereno Gold 100 Gr
  • Ürün Kodu serenogld100

Fiyat : 0,00 TL


Sereno Gold 100 Gr Çözülebilir Kahve

Arabica kahve çekirdeklerinden kahve deneyimi için sizlere sunuldu. 2 ana kahve çekirdeği türü Arabica ve Robusta`dır. Arabica çekirdekleri toplam kahve üretiminin %65`ini, Robusta ise geri kalanını oluşturur.

Şenyüceler Gıda 1996 yılında İzmir‘de pazarlama ve dağıtım çalışmalarıyla faaliyete geçti. Firmanın portföyünde 50’yi aşkın ürünü ve tamamının ilgili denetçi kurumlardan alınmış sertifikaları bulunmakta ve geçen her yıl bu sayı artmaktadır. Alanında uzman kişilerle çalışan firmada, kalite, güven ve disiplinin ön planda olması şirketin kısa zamanda pazardaki yerini sağlamlaştırdı.Kahve ve kahve kreması gibi ürünlerde kendi ithalatına başlayıp ürün grubunu geliştiren firma , piyasa da bu ürünlerin kullanılacağı otomat makinelerinin sayıca ve teknolojik olarak yetersizliğini tespit ederek bu alanda çalışmaya başladı. Şenyüceler Gıda Firması SEREN, SERENO ve KAFEMATİK 7/24 tescilli markalı sıcak ve soğuk kullanılan toz içeceklerin yanında dökme instant Kahve ve kahve kreması ithal ederek ürün çeşitliliğini arttırdı.

Sereno Gold Çözünebilir Kahve serin ve kuru bir ortamda muhafaza edilmelidir. Bu, kahvenin kısa sürede bozulmasını önleyecek ve tazeliğini korumasında yardımcı olacaktır.

Sereno Gold 100 gr çözünebilir hazır kahve; kahve makineleri için uygun 100 gramlık ekonomik paket içinde ve doğal kahve çekirdeklerinden üretilmiş olup yoğun kahve aromasına sahiptir. Çözünebilir kahve hiçbir katkı maddesi içermez. İşletmeler ve ofisleriniz için ekonomik pakette 100 gr Sereno Gold Kahve fiyat uygunluğu ile caytoptancisi.com sitemizden müşterilerimize sunulmaktadır.

Bu ürün hakkında yorum yapılmadı
ilk yorumu siz yapın
Adınız :
Mail Adresiniz :
Mesajınız :