Ori Toz İçecek Kızılay Soda Uludağ Soda Sırma Soda KArali Çay Çaykur Çay Miston Çay Kurukahveci Mehmet Efendi Nildem Çay Pekşeker Nescafe Balküpü Şeker

Image

Sereno Kahve Kreması 1000 Gr


  • Ürün Adı: Sereno Kahve Kreması 1000 Gr
  • Ürün Kodu serenokrema1000

Fiyat : 0,00 TL


Sereno Kahve Kreması 1000 Gr

Ofislerinizdeki süt İhtiyacını pratik kahve kreması ile giderebilirsiniz. Kahveyi sütlü ve yumuşak sevenler için NSereno Kahve Kreması 500 gram eko paketi ile işyerleri için ekonomik bir çözüm. Sereno kahvenizin tadını ve kendine has kokusunu bozmadan yumuşak içim keyfi yaratır. Günün her saati tüketebileceğiniz ürünü 500 gr`lık özel ambalajlarında beğeninize sunulmaktadır.

Şenyüceler Gıda 1996 yılında İzmir‘de pazarlama ve dağıtım çalışmalarıyla faaliyete geçti. Firmanın portföyünde 50’yi aşkın ürünü ve tamamının ilgili denetçi kurumlardan alınmış sertifikaları bulunmakta ve geçen her yıl bu sayı artmaktadır. Alanında uzman kişilerle çalışan firmada, kalite, güven ve disiplinin ön planda olması şirketin kısa zamanda pazardaki yerini sağlamlaştırdı.Kahve ve kahve kreması gibi ürünlerde kendi ithalatına başlayıp ürün grubunu geliştiren firma , piyasa da bu ürünlerin kullanılacağı otomat makinelerinin sayıca ve teknolojik olarak yetersizliğini tespit ederek bu alanda çalışmaya başladı. Şenyüceler Gıda Firması SEREN, SERENO ve KAFEMATİK 7/24 tescilli markalı sıcak ve soğuk kullanılan toz içeceklerin yanında dökme instant Kahve ve kahve kreması ithal ederek ürün çeşitliliğini arttırdı.

Sereno Kahve Kreması serin ve kuru bir ortamda muhafaza edilmelidir. Bu, kahvenin kısa sürede bozulmasını önleyecek ve tazeliğini korumasında yardımcı olacaktır.  Çözünebilir kahve kreması hiçbir katkı maddesi içermez. İşletmeler ve ofisleriniz için ekonomik pakette 500 gr Sereno Kahve Kreması fiyat uygunluğu ile caytoptancisi.com sitemizden müşterilerimize sunulmaktadır.

Bu ürün hakkında yorum yapılmadı
ilk yorumu siz yapın
Adınız :
Mail Adresiniz :
Mesajınız :