Ori Toz İçecek Kızılay Soda Uludağ Soda Sırma Soda KArali Çay Çaykur Çay Miston Çay Kurukahveci Mehmet Efendi Nildem Çay Pekşeker Nescafe Balküpü Şeker

Image

Seylan Çayı


  • Ürün Adı: Seylan Çayı
  • Ürün Kodu sylnçay

Fiyat : 0,00 TL


Seylan Çayı

Seylan çaylarından formüle edilmiştir. Özenle oluşturulan bu bileşim aromalı gerçek bir çay keyfi sunar. Srilanka`nın diğer adıdır aslında Seylan. Haliyle Srilanka`da üretilen çaylar da seylan çayı olarak anılırlar. Hazine kadar değerli olan Ceylon çayı, günün her saatinde tercih edilebilecek güçlü bir lezzettir. Seylan çayı Sri Lanka`nın seylan çay arazilerinin zirvesinden gelen, güneş kadar parlak, narin ve canlandırıcı bir etkiye sahip.

Sri Lanka`nın en iyi çay bahçelerinde özenle seçilmiş, dikkatle toplanan bu çay hijyenik koşullarda özel makinelerde işlenerek çok koyu olmayan likörü, sert ve buruk tad elde edilerek kendine özgü zengin aroması ile her zaman rağbet gören bir çaydır.

Seylan Çayı, Seylan’ın (Ceylon, Sri Lanka) yüksek dağlarının eteklerinden toplanan büyük çay yapraklarından elde edilen bir siyah çaydır. Yetiştirilmesi ve iklim koşullarının etkisiyle Seylan çayı kaliteli bir tat ve aroma kazanır. Muson yağmurlarının yanı sıra okyanus esintisi ile reyihallanmış yapraklarının toplanması ile elde edilir. Çay yaprağı uzunluğuna yuvarlanmıştır. Güzel kokulu ve harmanlamaya uygun olmasının yanı sıra diğer siyah çaylara göre şekersiz daha kolay içilebilmesi nedeniyle en çok tercih edilen çaylardan biridir. Seylan çayı oldukça hafif bir içim deneyimi sunar.

Seylan Çayı yoğun iş temposu arasında çay molalarında içilen bir bardak çay hem beyne faydalı, hem de vücudu dinlendiricidir. Toplu tüketimin yüksek olduğu işletmeler ve ofisleriniz için toptan çay fiyatları uygunluğu ile caytoptancisi.com sitemizden müşterilerimize sunulmaktadır.

Bu ürün hakkında yorum yapılmadı
ilk yorumu siz yapın
Adınız :
Mail Adresiniz :
Mesajınız :