Ori Toz İçecek Kızılay Soda Uludağ Soda Sırma Soda KArali Çay Çaykur Çay Miston Çay Kurukahveci Mehmet Efendi Nildem Çay Pekşeker Nescafe Balküpü Şeker

Image

Shazili Hazır Türk Kahvesi Sade


  • Ürün Adı: Shazili Hazır Türk Kahvesi Sade
  • Ürün Kodu 02001000

Fiyat : 0,00 TL


Shazili Hazır Türk Kahvesi Sade Poşet 12 x11 Gr

çay toptancısı HAZIR TÜRK KAHVESİ 12X 11GR Türk Kahvesi’nin zor hazırlanması sebebiyle kaybolmaya yüz tutmus olması, günümüz sartlarına uyarlanması gereksinimini dogurmustur. Shazili Hazır Türk Kahvesi uzun süren çalısmalar sonucunda kokusundan, tadından ve görüntüsünden ödün vermeden 5 saniye gibi kısa bir sürede hazırlanmaktadır.

İnovasyon Ödülü SHEMS Gıda San. Ve Tic. Ltd.Şti 3 yıllık AR&GE çalışmaları sonucunda, en kaliteli kahve çekirdekleri patentli özel yöntemleri ve formülasyonu ile kahvenin doğallığını bozmadan, geleneksel Türk Kahvesi lezzetini ve görüntüsünü sadece kaynamış su ilavesi (şişelenmiş su tercih edilmelidir) ile yapmayı başarmıştır. Shazili markası adını Şeyh Şazili’ den esinlenerek almıştır. Şeyh Şazili 14. yüzyıl sonlarında Yemen’de yaşamış olması muhtemel bir Sufi Şeyhi’dir. Kahveyi ilk içtiği rivayet edilen kişilerden biridir.

Her şeyden önemlisi Shazili Hazır Türk Kahvesi; ‘Burnumuza kokusunu, damağımıza tadını, dostunuza da hatırını bırakacak kaliteye sahip hale getirilmiştir.’ “Dök karıştır, 40 yıl hatırı kalır” sloganıyla Türk kahvesini; günümüz koşullarına lezzetinden, görüntüsünden ödün vermeden ve hatta pişirenin maharetine bağımlı kalmadan pazara sunmuştur. Bu süreçten sonra Türk kahvesi, Shazili Hazır Türk Kahvesi projesiyle dünyanın her yerinde standart bir lezzete kavuşmuştur.

Türk Kahvesinin zahmet isteyen pişirme süreci yüzünden ofislerde, araçlarda, uçaklarda, fast foodlarda, cafelerde, sahillerde, kamplarda, pikniklerde ve daha sayılabilecek bir çok ortamda içilemeyen Türk kahvesi artık içilebilecek duruma gelmiştir. Formülasyonu sayesinde geleneksel köpüklü, telveli nefis Shazili Hazır Türk Kahvesi, standart geleneksel lezzetimizi garanti etmektedir. Firma misyonu ‘Geleneksel Türk Kahvesi keyfinize zaman ve kolaylık sağlamak’ diye ifade etmektedir. Taşmayan, cezveye gerek duymayacağınız nefis lezzet Shazili paketlerinde…

Bu ürün hakkında yorum yapılmadı
ilk yorumu siz yapın
Adınız :
Mail Adresiniz :
Mesajınız :