Ori Toz İçecek Kızılay Soda Uludağ Soda Sırma Soda KArali Çay Çaykur Çay Miston Çay Kurukahveci Mehmet Efendi Nildem Çay Pekşeker Nescafe Balküpü Şeker

Image

Uludağ Limonlu Maden Suyu


  • Ürün Adı: Uludağ Limonlu Maden Suyu
  • Ürün Kodu uludğlmn

Fiyat : 0,00 TL


Uludağ Limonlu Maden Suyu 200 Ml 24 Adetli Koli

Uludağ Maden Suyu 200 ml`lik cam şişelerde 24`lü koli olarak satılmaktadır. 1 şişe Uludağ doğal maden suyu içeriğinde bulunan kalsiyum ile günlük kalsiyum ihyacınızın % 7`sini, florür ihtiyacınızın % 20`sini karşılayabilirisiniz.

Uludağ Doğal Maden Suyu ile aynı, şık tasarımlı şişesinde sunulan Uludağ Frutti, doğal maden suyu keyfini meyve lezzetiyle birlikte yaşamak isteyenlerin tercihi. Doğal maden suyunun taşıdığı mineral değerlere sahip olan Uludağ Frutti`yi; limon, elma, çilek, karpuz-çilek, şeftali, vişne aromalı ve %4 meyve konsantresi içeren narlı çeşitleriyle tüketicilerimizle buluşturuyoruz.

Uludağ Doğal Maden Suyu (Keşiş Dağı Maden Suyu) olarak, 1912 yılında maden suyu işletme ruhsatımızı aldık. O günden beri milyonlarca kişi Uludağ Doğal Maden Suyu`nu aynı güven, lezzet ve keyifle içiyor. Kalsiyum (kemikleri güçlendirir), magnezyum (kalp ve damar sağlığı açısından yararlı), bikarbonat (mide ve sindirim sistemi için gerekli) ve florür (dişleri güçlendirir) açısından zengin olan Uludağ limonlu soda diğer mineraller bakımından da dengeli bir yapısı vardır.

Limonlu Uludağ Maden Suyu işletmelerde toplu tüketim için uygun toptan fiyat ile caytoptancisi.com sitemizde.

Bu ürün hakkında yorum yapılmadı
ilk yorumu siz yapın
Adınız :
Mail Adresiniz :
Mesajınız :