Ori Toz İçecek Kızılay Soda Uludağ Soda Sırma Soda KArali Çay Çaykur Çay Miston Çay Kurukahveci Mehmet Efendi Nildem Çay Pekşeker Nescafe Balküpü Şeker

Image

Nescafe Classic MP 2 Gr


  • Ürün Adı: Nescafe Classic MP 2 Gr
  • Ürün Kodu nesclsmp200x2

Fiyat : 0,00 TL


Nescafe Classic MP 2 Gr 200`lü Paket

Nestle`nin hazır kahve ürünü NESCAFE Classic çözünebilir kahve tek kullanımlık 2 gr stick x 200 adet paketlerde molanıza keyif katın. Robusta çekirdeklerinin yoğun kahve tadıyla molalarda bedeninizi ve zihninizi canlandırın. 2 ana kahve çekirdeği türü Arabica ve Robusta`dır. Arabica çekirdekleri toplam kahve üretiminin %65`ini, Robusta ise geri kalanını oluşturur.

Kahve çekirdeği, yaşamına kahve ağacındaki bir çiçek olarak başlar. Olgunlaştıkça kızaran kırmızı kahve meyveleri, toplanarak güneşte kurutulur ve kahve çekirdeği elde edilir.

Kavrulduğunda, her kahve çekirdeği yüzlerce farklı aroma salar ve NESCAFÉ Classic 2 gr 50`li Paket aroması bu yüzden bu kadar karmaşıktır. Her fincanla benzersiz bir deneyim sunmak için yalnızca itinayla seçilmiş kahve çekirdekleri kullanılır. Nescafe uzmanlığıyla, kavrulan ve öğütülen doğal kahve çekirdeklerinden sadece su kullanılarak kahvenin saf özü elde edilir ve fincanınıza dolu dolu kahve keyfi olarak taşır. 

1paket 2 gr stick Nescafe Classic MP`yi fincanınıza koyun ve üzerine kaynatılıp 1 dakika bekletilmiş sıcak suyu ekleyin, karıştırın. Arzu ederseniz Nestle Coffee Mate ekleyebilirsiniz. İçtiğiniz her fincan Nescafe Classic MP 2 Gr Stick kahve, sadece aromasının ve tadının keyfini çıkarmanızı sağlamakla kalmayıp bedeniniz için de besin değerli polifenoller sunar.

Nescafe Classic 2 gr 200 adet tek kullanımlık hazır kahve; doğal kahve çekirdeklerinden üretilmiş olup yoğun kahve aromasına sahiptir. Nescafe Classic çözünebilir kahve hiçbir katkı maddesi içermez. İşletmeler ve ofisleriniz için ekonomik pakette 2gr x 200 adet Nescafe Classic MP caytoptancisi.com sitemizden uygun fiyat ile  müşterilerimize sunulmaktadır.

2 Gram x 200 Adet x 5 Paket

Bu ürün hakkında yorum yapılmadı
ilk yorumu siz yapın
Adınız :
Mail Adresiniz :
Mesajınız :