Ori Toz İçecek Kızılay Soda Uludağ Soda Sırma Soda KArali Çay Çaykur Çay Miston Çay Kurukahveci Mehmet Efendi Nildem Çay Pekşeker Nescafe Balküpü Şeker

Image

Nescafe Gold 900 Gr Teneke


  • Ürün Adı: Nescafe Gold 900 Gr Teneke
  • Ürün Kodu nesgo900

Fiyat : 0,00 TL


Nescafe Gold 900 Gram Teneke Kutu

Nestle`nin hazır kahve ürünü NESCAFE Gold çözünebilir kahve; Kokusunda davet var..  Arabica kahve çekirdeklerini kavururken ortaya çıkan o taptaze koku sizin için saklandı ve yumuşak kahve deneyimi için sizlere sunuldu. 2 ana kahve çekirdeği türü Arabica ve Robusta`dır. Arabica çekirdekleri toplam kahve üretiminin %65`ini, Robusta ise geri kalanını oluşturur.

Kahve çekirdeği, yaşamına kahve ağacındaki bir çiçek olarak başlar. Olgunlaştıkça kızaran kırmızı kahve meyveleri, toplanarak güneşte kurutulur ve kahve çekirdeği elde edilir. Zengin aroma, Nescafe Classic e göre yumuşak içim ve eşsiz kahve tadı. Nescafe Gold 900 Gr Teneke kahve günlük sıvı ihtiyacınıza keyifli bir şekilde katkıda bulunur.

Kavrulduğunda, her kahve çekirdeği yüzlerce farklı aroma salar ve NESCAFÉ Gold 900 gr  teneke kutu aroması bu yüzden bu kadar karmaşıktır. Her fincanla benzersiz bir deneyim sunmak için yalnızca itinayla seçilmiş kahve çekirdekleri kullanılır. Nescafe uzmanlığıyla, kavrulan ve öğütülen doğal kahve çekirdeklerinden sadece su kullanılarak kahvenin saf özü elde edilir ve fincanınıza dolu dolu kahve keyfi olarak taşır. Yoğunlaşma gerektiren işlere kalkışmadan önce bedeninizi ve kafanızı rahatlatmak için bir fincan NESCAFÉ kahve için.

1 tatlı kaşığı 900 gr ekopaket Nescafe Gold fincanınıza koyun ve üzerine kaynatılıp 1 dakika bekletilmiş sıcak suyu ekleyin, karıştırın. Arzu ederseniz Nestle Coffee Mate ekleyebilirsiniz. İçtiğiniz her fincan Nescafe Gold 900 Gr Teneke kahve, sadece aromasının ve tadının keyfini çıkarmanızı sağlamakla kalmayıp bedeniniz için de besin değerli polifenoller sunar.

Nescafe Gold 900 gr çözünebilir hazır kahve; kahve makineleri için uygun 900 gramlık teneke paket içinde ve doğal kahve çekirdeklerinden üretilmiş olup yoğun kahve aromasına sahiptir. Nescafe Gold çözünebilir kahve hiçbir katkı maddesi içermez. İşletmeler ve ofisleriniz için teneke kutuda toplu tüketim yerleri için uygun kullanımın yoğun olduğu yerlerde tercih edilen 900 gr Nescafe Gold fiyat uygunluğu ile caytoptancisi.com sitemizden müşterilerimize sunulmaktadır.

Koli İçi Adedi: 6 Paket

Bu ürün hakkında yorum yapılmadı
ilk yorumu siz yapın
Adınız :
Mail Adresiniz :
Mesajınız :