Ori Toz İçecek Kızılay Soda Uludağ Soda Sırma Soda KArali Çay Çaykur Çay Miston Çay Kurukahveci Mehmet Efendi Nildem Çay Pekşeker Nescafe Balküpü Şeker

Image

Nestle Sıcak Çikolata 19 gr


  • Ürün Adı: Nestle Sıcak Çikolata 19 gr
  • Ürün Kodu nstçklt

Fiyat : 0,00 TL


Nestle Sıcak Çikolata 19 gr 24`lü Paket

İçinizi ısıtacak lezzet Nestle sıcak çikolata ofislere tat getiriyor. Nestlé`nin çikolatadaki deneyimi ile ilk olarak sıcak içecek makinelerinde kullanılmaya başlanan Nestlé Sıcak Çikolata, çikolata severlerin rüyasını süslemeye devam ediyor. Sıcak çikolata içeceklerinizi tazeliklerini korumaları için kuru ve hava geçirmez kutularda muhafaza etmenizde fayda var.

Çikolatadaki deneyimini sıcak çikolataya taşıyan Nestlé, çikolatayı yudumlamak isteyenlere tam kıvamında sıcak çikolata sunuyor. Nestlé Türkiye’nin ürün portföyüne eklediği geleneksel içeceğimiz “Nestlé Salep” ise enfes tadıyla bu kışın vazgeçilmezi olmaya aday. Nestlé’nin çikolata konusundaki deneyimi ile hazırlanan “Tam kıvamında Sıcak Çikolata”, çikolata severlerin bu kış tutkusu olacak. Çikolatayı yudumlamak isteyenler için tam kıvamlı yoğunlukta hazırlanan ve 19 gramlık tek içimlik pakette sunulan sıcak çikolata, suya veya süte katılarak kolayca hazırlanabiliyor.

Nestle Sıcak Çikolata; işletmeler ve ofisleriniz için tekli paketlerde 24 adet olarak Nescafe sıcak çikolata toptan fiyat uygunluğu ile caytoptancisi.com sitemizden müşterilerimize sunulmaktadır. Nescafe sıcak çikolata tek içimlik poşetler gıda ziyanını minimuma indirmenin çok etkili bir yoludur. Nescafe tüketicisi yalnızca o anda ihtiyacı olduğu kadarını açıyor ve kullanılmayan gıda hijyenik olarak kapalı kalıyor. Tek içimlik poşetler tozlanma ve kirlenmeye karşı kullanışlıdır uzun süre muhafaza edilebilir.

Koli İçi Adedi: 18

Bu ürün hakkında yorum yapılmadı
ilk yorumu siz yapın
Adınız :
Mail Adresiniz :
Mesajınız :